Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd
Dom

Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd

Chiny Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd Certyfikaty
Pracowaliśmy z firmą Henger przez 4 lata, błotniki są wysokiej jakości bez żadnych problemów. ich sprzedawcy są bardzo mili i profesjonalni.

—— Paulo Anderson

Henger jest najlepszym dostawcą, jakiego kiedykolwiek spotkałem w Chinach na pneumatyczne, pływające błotniki i błotniki piankowe. ich błotniki są naprawdę rzeczywistymi produktami bez cięcia jakości wykonania i materiałów.

—— Tim

Henger ma bardzo silną zdolność badawczo-rozwojową, która dostosowała wiele zaawansowanych technologicznie produktów do naszej instytucji. życzyć sobie lepszej współpracy z firmą Henger w szerszym obszarze marinetime.

—— Dr Kamran Khan

Im Online Czat teraz

Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd

1 2 3 4
Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd
Fabryka Produkcji Biuro sprzedaży i administracji Warsztat Warsztat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Henger
Ilość pracowników : 50~80
Coroczne wyprzedaże : 2000-3000
Rok założenia : 2008
pc Export : 40% - 50%
Main Product: Pneumatic Rubber Fender, Yokohama Fender, EVA Foam Filled Fender, Mooring Buoys

Qingdao Henger Marine Supplies Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech zintegrowanym z produkcją, badaniami i innowacjami, usługami technicznymi, specjalizującymi się w produkcji okrętów morskich produkty, takie jak błotnik Yokohama, błotnik z gumy morskiej, morska poduszka powietrzna, znak nawigacyjny i pława morska. Wszystkie produkty otrzymują certyfikat ISO 9001-2008 i uwierzytelnianie jakości IACS od CCS, BV, GL, ABS, LG itp.

Dzięki silnej bazie technologicznej, zaawansowanej technice produkcji, kompletnym zakładom produkcyjnym i dobrze wyposażonemu sprzętowi do kas, firma Qingdao Henger Marine Supplies Co., Ltd jest zaangażowana w tworzenie wiodącego międzynarodowego producenta konkurencyjnych produktów morskich, oferującego produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę wszystkim klientom i ponosimy odpowiedzialność za zapewnienie globalnego bezpieczeństwa na morzu poprzez wzajemnie korzystną współpracę z partnerami z całego świata.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Henger Marine Supply Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Anna

Tel: +15066810509

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)